APLIKACJE W PODRÓŻY

Hej Podróżnicy!

Poniżej zamieszczam informacje o kilku przydatnych w podróży aplikacjach, z których sama korzystam i które polecam Wam z czystym, podróżniczym sumieniem:

MAPS ME

to mój totalny numer 1 jeżeli chodzi o aplikacje przydatne podczas podróży. Ta aplikacja oferuje bezpłatne mapy, które możecie ściągnąć będąc online i używać na końcu świata offline, nie korzystając co istotne z drogiego roamingu. W maps.me dostępne są mapy danego regionu, kraju, czy części świata. Aplikacja pozwala na wyszukiwanie określonych punktów oraz wyznaczanie odległości z miejsca A do miejsca B. Ja ją uwielbiam!

AGODA 

to dobra aplikacja służąca do wyszukiwania i rezerwowania najlepszych ofert noclegowych. Korzystając z tej aplikacji nie raz upolowałam nocleg w bardzo fajnym miejscu, za który zapłaciłam grosze. Aplikacja oferuje wybór miejscówek do spania w zasadzie na każdą kieszeń, poprzez: hostele, guest hausy na dobrych hotelach kończąc. Dodatkowo użytkownicy otrzymują od Agody kody promocyjne, które mogą wykorzystać w przyszłości i tym samym obniżyć cenę noclegu.

GRAB

jeżeli wybieracie się do Azji to zainstalujcie koniecznie tą aplikację w swoim telefonie. Grab to nic innego jak nasz europejski UBER, znacznie tańszy niż taksówki. Działa w Azji w takich krajach jak: Singapur, Malezja, Indonezja, Filipiny, Wietnam, Tajlandia, Kambodża i Birma. Dobrze mieć tą apkę w swoim telefonie.

EARTHQUAKE +

aplikacja przydatna kiedy wybieracie się w rejony świata aktywne sejsmicznie. Niemalże w czasie rzeczywistym pokazuje wszelkie przydatne informacje o trzęsieniach ziemi na świecie, uwzględniając: miejsce, czas oraz siłę trzęsienia ziemi, a także głębokość jego wystąpienia pod powierzchnią ziemi i jego epicentrum. Dobrze jest świadomie i bezpiecznie podróżować – a ta aplikacja, dostarczy Wam przydatnych informacji. Polecam!

zupatraveler

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *