O mnie

 

Zupa to ja!

Ewelina Rosół, czyli tytułowa ZupaTraveler –  podróżniczka, blogerka, miłośniczka aktywnego trybu życia i ekstremalnych przeżyć, kochająca ponad wszystko …

poznawanie świata z plecakiem na ramieniu, smakowanie nowych kultur i doświadczeń! Bakcylem podróży zaraziłam się kilkanaście lat temu.

Z plecakiem na ramieniu zwiedziłam ponad 60 krajów świata, od brazylijskiej Amazonii, przez nepalskie Himalaje, na egzotycznym Borneo kończąc.

Po uszy zakochana jestem w Azji, w której zostawiłam połowę serca. Kocham tam wracać, być, przeżywać każdą chwilę. Podróże nauczyły mnie najważniejszych rzeczy w życiu: cieszenia się każdą chwilą, szacunku do tego co mam i gdzie się urodziłam, empatii i zrozumienia dla otaczającego mnie świata i ludzi. Pokazały mi też jaka jestem silna, odważna oraz, że chcieć znaczy móc!

Na podróże przeznaczam każdą wolną chwilę i złotówkę. Podróżuje jako backpacker, szukając najlepszych okazji i próbując w ten sposób udowodnić, że podróże na koniec świata nie wymagają milionów na koncie.

Kocham przebywać z lokalsami, uczyć się od nich tradycyjnej kultury, smakować uliczne, lokalne jedzenie i w taki właśnie sposób poznawać dane miejsce, region, kraj. Lubię zbaczać z utartych szlaków, zaglądać w mało znane miejsca. Podróże dają mi niesamowitą energię i radość życia, a wrodzony optymizm i pakiet ogromu energii pozwalają mi realizować kolejne plany i cele.

Na moim blogu znajdziecie opisy miejsc, w których byłam, praktyczne porady jak mądrze i tanio podróżować oraz plany podróży. Jeżeli będziecie mieć ochotę zapraszam Was również na mojego Facebooka (zupatraveler) oraz instagram (@zupatraveler) gdzie na żywo pokazuję relację z każdej mniejszej i większej podróży, których wciąż dużo przede mną!